FLEX Ծրագրի 2-րդ փուլի մասնակիցների ցանկ-Երևանի հարակից մարզեր

Գլխավոր / Stories / FLEX Ծրագրի 2-րդ փուլի մասնակիցների ցանկ-Երևանի հարակից մարզեր

14560011_1764888283766213_4231912683272266911_o

FLEX Ծրագրի 2-րդ փուլի մասնակիցների ցանկ-Երևանի հարակից մարզեր    
2-րդ փուլի քննությունը տեղի է ունենալու  Հայաստանի Պետական Մանկավարժական Համալսարանում, բանասիրականի մասնաշենք, Ալեք Մանուկյան 13: 
2-րդ փուլի բոլոր մասնակիցներին խնդրում ենք բերել անձնագիր/ծննդյան վկայական և սև գրիչ: Ձեր քննության ժամը և օրը գրված են Ձեր անվան կողքին: 
   
Last Name First Name Middle Initial Gender City & School R2 Date R2 Time
Alexanyan Tamara A F Village Arinj, K Tsarukyan School 4-Oct 12:15
Andranyan Taron R M Village Aralez, Aralez Secondary School 4-Oct 12:15
Asatryan Tatevik A F Village Qanaqeravan, High School 4-Oct 12:15
Avagyan Mane G F Village Mkhchyan, Alaverdyan 4-Oct 12:15
Azaryan Narek S M Village Balahovit, L. Virabyan School 4-Oct 12:15
Baghdasaryan Liana Y F Nor Hachn, School #2 4-Oct 12:15
Baghdasaryan Anahit A F Ejmiatsin, School #5 4-Oct 12:15
Chobanyan Astghik V F Abovyan, School #1 4-Oct 12:15
Davtyan Mery M F Ashtarak, School #5 4-Oct 12:15
Davtyan Hasmik M F Ashtarak, Norayr Sisakyan 4-Oct 12:15
Galstyan Elizabet G F Abovyan, School #4 4-Oct 12:15
Galustyan Varduhi K F Masis, School #5 4-Oct 12:15
Gharibyan Narine R F Artashat, School #2 4-Oct 12:15
Gomtsyan Astghik M F Masis, School #5 4-Oct 12:15
Grigoryan Anna H F Ashtarak, School #5 4-Oct 12:15
Harutyunyan Gayane A F Ashtarak, School #5 4-Oct 12:15
Harutyunyan Marine A A Abovyan, School #4 4-Oct 12:15
Harutyunyan Anna A F Abovyan, School #1 4-Oct 12:15
Harutyunyan Lusine T F Abovyan, School #2 4-Oct 12:15
Hovhannisyan Luiza H F Abovyan, School #4 4-Oct 12:15
Hovhannisyan Sona K F Village Ararat, School #3 4-Oct 12:15
Hovsepyan Flora R F Village Arinj, Kolya Carukyan School 4-Oct 12:15
Isahakyan Nare  N F Abovyan, School #4 4-Oct 12:15
Iskandaryan Violeta S F Ejmiatsin, Eornekean 4-Oct 12:15
Karapetyan Hamlet A M Village Nor Kharberd, School #1 4-Oct 12:15
Kocharyan Tamara S F Dilijan High School 4-Oct 12:15
Manukyan Hripsime G F Village Voskevaz, Voskevaz School 4-Oct 12:15
Margaryan Roza A F Masis, School #5 4-Oct 12:15
Martirosyan Emil A M Abovyan, School #1 4-Oct 12:15
Matevosyan Eliza A F Village Taperakan, High School 4-Oct 12:15
Mesropyan Elen V F Abovyan, School #4 4-Oct 12:15
Mirzakhanyan Harutyun K M Artimet, Jora Hakobyan school 4-Oct 12:15
Mirzoyan Liliana S F Ararat, School #3 4-Oct 12:15
Mkrtchyan Tatevik V F Ashtarak, School #1 4-Oct 12:15
Mnatsakanyan Hasmik A F Dilijan High School 4-Oct 12:15
Movsisyan Aida A F Village Proshyan, Petros Gevondyan School 4-Oct 12:15
Muradyan Hambarcum V M Village Proshyan, Petros Gevondyan School 4-Oct 12:15
Musaelyan Michael G M Village Zorak, Mante Melqonyan 4-Oct 12:15
Nazaryan Sofi Z F Abovyan, School #1 4-Oct 12:15
Petrosyan Sona T F Village Ararat, School #3 4-Oct 12:15
Prkhoyan Susanna M F Village Parakar, Secondary school 4-Oct 12:15
Rashoyan Gevorg V M Village Fantan, Secondary School 4-Oct 12:15
Sargsyan Alvina E F Nor Hachn, School #2 4-Oct 12:15
Sedrakyan Narine A F Lusarat, Secondary School 4-Oct 12:15
Sepoyan Menua V M Abovyan, School #1 4-Oct 12:15
Soghomonyan Laura S F Village Ararat, School #2 4-Oct 12:15
Stepanyan Ani K F Village Ararat, School #3 4-Oct 12:15
Stepanyan Sona K F Ejmiatsin, School #10 4-Oct 12:15
Tumasyan Georgi S M Ashtarak, School #5 4-Oct 12:15
Vardanyan Tatev  W F Village Voghjaberd, Secondary School 4-Oct 12:15
Vardanyan Armine A F Ararat, Ararat High School 4-Oct 12:15
Yeritsyan Anush A F Charentsavan, Mesrop Mashtots School 4-Oct 12:15